Ervaringen met vroegdiagnostiek

Vroegdiagnostiek is een belangrijke thema bij het AVL. We zetten ons in om kanker zo vroeg mogelijk te kunnen ontdekken. Dan is de behandeling minder ingrijpend en de kans op volledige genezing groot.

Het Centrum voor Vroegdiagnostiek is onderdeel van het Antoni van Leeuwenhoek; hét in kanker gespecialiseerde ziekenhuis en onderzoeksinstituut. We zijn een kwalitatief onderzoekscentrum en richten ons volledig op onderzoek en vroege diagnostiek. Zo kunnen we mensen met een verhoogd risico op kanker, en signalen en klachten die kunnen wijzen op kanker, zo snel mogelijk meer zekerheid geven.

Vanuit de AVL Foundation dragen we bij aan wetenschappelijk onderzoek in het Centrum voor Vroegdiagnostiek. Daardoor groeit binnen én buiten Nederland de kennis over het vroegtijdig herkennen van tumoren. Zo kunnen we op termijn nóg beter vaststellen welke mensen tot een risicogroep behoren. En welke mensen we wel of niet vroegtijdig willen onderzoeken. ‘A cure for every cancer and excellent care for every patient’: dát is de ambitie van het Antoni van Leeuwenhoek.

In deze video komen enkele patiënten aan het woord over hun ervaringen met vroegdiagnostiek in het AVL.

AVL; Centrum voor Vroegdiagnostiek, CT-scanner

Comments are closed.